Cinderella Stay Awhile 15.kapitola ... O.C.D

10. října 2011 v 15:24 | Charlotte Jackson |  Cinderella Stay Awhile
já se omlouvám za tu délku, je to takové nastartování do té druhé části :D a jestli je to nějak doplantaný, nebo nevím co tak se omlouvám .. ale slibuju že se to zlepší :D :)V noci vůbec nespali. Jen se procházeli ruku v ruce, a koukali na stromy a povídali si. Tak to bylo i další,a další a další dny. Michael si ze začátku myslel že ho chce víc poznat. Ale po třech týdnech mu to tačalo vrtat hlavou. Ještě se sním ještě ani nelíbala, natož aby sním spala. Michael se bál že s Felice něco je,a tak si sní šel promluvit.

Felice si zrovna četla v obyváku nějakou knížku když k ní přišel Michael. "em, Felice" "hm?" a usmála se na Michaela. "já, chtěl bych si stebou promluvit" "a o čem?" "no, víš .. já nevím jak začít... no tak začnu lehce, chtěla by jsi mít se mnou někdy, em, rodinu?" "samozřejmě..." "ale jistě víš že bez.. bez toho to nejde" "bez čeho?" michael se z nervózity začal smát. "no, přece..." "počkej, aha, už vím.. jasně, em, já...já jsem si teď vzpoměla že musím, si něco zařídit já.. přeložíme ten rozhovor na jindy ano?" "ale Felice kam jdeš?" "pryč... někam" "Felice?" já, mám moc práce"

"tak proč sis pještě před chvílí četla knížku?" "já, sem odpočívala..." "Felice počkej" "cože? Proč?"

"tolik práce určitě nemáš... řekneš mi co se děje, nebo proč?..." "jasně..." Felice byla úplně zmatená a nervózní. Felice si sedla a Michael si sedl naproti ní. Koukal na ni, ona koukala na něho. Kdyby někdo sledoval tuhle jejich debatu určitě nezůstane bez smíchu. "tak?.." "em, no.. já.. já..." "ty?" "já se, jenom bojím ať .." "ať co?" "ať to nějak.." "nějak co?" "nějak nepokazím.." "a to je všechno?" "jo" .. ale Felice, rozhodně na tebe nechci tlačit, ale nic to není. Věř mi, jsme na tom stejně" "já vím, ale i tak.." "můžeme počkat jak dlouho chceš hm?" kývla a objala ho...Chvilku to trvalo než se felice odhodlala. Kolikrát to už vypadalo že už, už.. ale vždy utekla buď z pokoje nebo z toho místa kde rovna byly. Ale nakonec, se Michael dočkal...Leželi na posteli, a pomalu oddychovali po krásné a vášnivé noci. Felice se nepozorovaně odplížila do koupelny, a Michael si toho ani nevšiml. "tak, bylo to tak těžké?" .. nic se neozývalo. Michael se podíval na místo kde většinou fel ležela. "Fel?" a uslyšel téct sprchu. Šel před koupelnu a zaklepal.

"Michaeli?" "Felice?" mluvily přes dveře. "co, co tam děláš?" otevřela dveře. "sprchovala jsem se ne?" Tohle Michael přešel a zeptal se: "tak bylo to teda tak hrozné?" "em, ne.. nebylo" "to nezní nadšeně" "ale no ták, jsem nadšená a bylo to skvělý neboj lásko"Dny, a týdny ubíhali a Michael si začal všímat maličkostí kterých si u Felice dřív nevšímal. Pořád leštila něco, pořád uklízela a za tu dobu co byli spolu se jen jednou milovali. Michael si pořád myslel že je jen pořádná, ale nebyl si jistý. Později náhodou přišel na to, že má nemoc O.C.D. Když má člověk tuhle nemoc, je nervózní z každé špíny, nebo maličkosti. Michael si s Felice chtěl o tom promluvit. "Felice?" "ano?" "já, našel jsem tenhle papír a..." Felice rychle vstala, a vytrhla mu ho z ruky. "ty mi prohrabáváš věci?!" "ale né, to né, nezlob se on byl v koši" "a proč probůh hrabeš do koše?" "no, nevěděl jsem co to je" "a nenapadlo tě třeba že je to v koši právě proto že nechci abys to viděl? To tě třeba nenapadlo?" "já, já se ti omlouvám.. promiň, já .. oh, moc mě to mrzí!" Felice s pláčem odešla, a Michael se cítil hrozně provinile. Nevěděl že se bude tak zlobit. Felice celý den nevylezla z koupelny. Plakala a leštila umyvadlo, kliku a všechno co jí přišlo pod ruku. Snažila se to co nejvíc skrývat, skrývala to i před celým cirkusem. Někdy když se hodně zamyslí, tak na to zapomene dokáže se chovat normálně ale uvnitř je velmi tozhozená a nervózní. Michael seděl celý den v ložnici a četl si něco o Feliciině nemoci. Dozvěděl se toho moc, a bylo mu ještě hůř netušil čím vším si musela projít. Šel za Felice do koupelny. Když vešel, Felice leštila kartáčkem celou koupelnu. "četl jsem že když jsi ve stresu, zhorší se to...no tak Felice, uklidni se" "já už nemůžu, víš ja je to těžký žít s touhle nemocí?! Skrývat to, dělat že jsem v pohodě přitom vevnitř neuvěřitelně trpím, ale kdybych řekla že mám tuto nemoc budou si o mě myslet že jsem nějaká zrůdička?" "ty nejsi žádná zrůdička, jsi krásná, milá a nejhodnější dívka kterou znám, a je mi hrozně že jsem se s tebou .." "bylo to těžké, ale za to krásné" "nemusíš už vícekrát předemnou cokoliv tajit ano?" "dobře...v tom případě by tu byla ještě jedna věc" "a jaká?" "já.. ty, budeme rodiče" "co-cože? Vážně?" kývla mu na souhlas, a jemně ho objala. O devět měsíců později se jim narodila krásná holčička, a pojmenovali ji Felice. Byla celá po mamince. Měla zrzavé vlásky,a a rty po Michaelovi.

Pro Felice byl porod to nejtěžší co kdy musela zažít, museli ji uspat, děťátko vtáhnout císařským řezem. Ale za tu bolest to stálo. Jak rostla, zjistili že je velmi nadaná. Ve svých čtyřech už uměla číst a psát. Řekli jim že mají velmi nadané dítě, a že má obrovské IQ. Rychle se učila, a byla to ta nejroztomilejší holčička kterou kdy svět viděl..
Ale Šťatstné události brzy nahradily špatné.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bety Bety | E-mail | Web | 10. října 2011 v 15:34 | Reagovat

Hezký díl..o takovej nemoci jsem ještě neslyšela :D

2 Zuzy Zuzy | Web | 10. října 2011 v 15:59 | Reagovat

Páni ??? sice vím, že přehnaná pořádkumilovnost je nemoc, ale Fel teda liuju, jo člověk si asi sám nepomůže.. Tys to tedya urazila.. sice to odkládali, ale Mike je šikula, že se stal otcem na poprvé.. si teda moc neužili.. :-D :D  :D No, ale třeba jim to vynahradíš v té druhé části.. ;-)

3 monika monika | Web | 10. října 2011 v 16:12 | Reagovat

Ten díl mi přišel smutný, když jsem viděla jak se Fel trápí, ale nakonec ten konec je geniální :-D

4 Janča Janča | Web | 10. října 2011 v 17:19 | Reagovat

juch.. tolik informací v jednom díle.. hustýý :-D tak chudák Felice, takovou nemoc si nezaslouží... ale su zvědavá na ty komplikace..

5 Smooth Annie Smooth Annie | Web | 10. října 2011 v 19:42 | Reagovat

Tak Ne-yo,Jason Malachi,Usher...to jsou všechno typický inspirace od Michaela a je na nich vidět,že ho hodně obdivujou :) Já je jako osobně nemusim-co se jejich songů týče,ale zpívat uměj,to zase jo. A ještě jedna věc,co na tý cirkusárně byla dobrá...a to BLANKET! :D Já si nemůžu pomoct...mně se prostě strašně líbí,jak zjišt'ujeme,že to je vlastně vážně malej Michael...když si pustíš třeba nějaký video,z doby J5,kde Mike přece jenom něco tu a tam řekne a porovnáš to s chováním Blanketa...já teda moc rozdíl nevidim ;D :)

6 Čokoládka Milka Čokoládka Milka | Web | 10. října 2011 v 21:15 | Reagovat

No najlepší je ten koniec, ako fakt, dík. :D
Ale tá choroba ma trápi... Chúďa Felice, takto trpieť. Snáď ich dcérka bude v poriadku :-) Tá choroba nie je dedičná že? :D

7 SISI - měsíční svit SISI - měsíční svit | Web | 10. října 2011 v 21:22 | Reagovat

ŠAJINKO,NIC SI Z TOHO NEDĚLEJ,AŽ NA TO PŘIJDEŠ,TAK SI MĚ PŘIDÁŠ. :-D V POHODĚ! MNĚ STAČÍ,KDYŽ KE MNĚ ZAVÍTÁŠ A PŘIHODÍŠ KOMENTÍK.A JÁ K TOBĚ TAKY. :-)
PA PA A HEZKÝ NOVÝ TÝDEN. :-)

8 zuzanka zuzanka | Web | 20. října 2011 v 16:31 | Reagovat

ta nemoc... to mi trochu připomělo Adriana Monka... I když ten má k tomu ještě strach snad z úplně všeho... Ale společně s Colombem je to nejlepší detektiv... No nic to jsem odbočila... Moc povedený díl. A doufám že to špatné se vyřeší a nastanou zase dobré časi...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama