Break of dawn ... 4. kapitola ... I když jí nerozumím,asi ji miluji

30. dubna 2011 v 6:59 | Charlotte Jackson |  Stories...Break of Dawn...
tahlekapitola je přednastavená :-D přišla jsem na to :-D a tak doufám že se vám o tady objeví :-D pokud ne,asi mě klepne!! :-D tak tu je... :-D

Pohled Michaela
povídali jsme si až do noci. No povídali, já mluvil, ikdyž nerozuměla tak poslouchá. Je .. nádherná,má v sobě něco, co jiné ženy ne ..

.. Natali je tu už měsíc. Za tu dobu jsem ji poznal celkem dost. Ikdyž jí nerozumím, jenom občas něco, je krásné být vedle ní po boku .. Nevím co se to se mnou děje. Od té doby, co jsem ji poznal, se cítím … tak šťasten, tak uvolněně ..
"Natali?" "sí?" "el (ty) ..la cena (večeře) ? Mí (se mnou) .. por favor (prosím)" "con mucho gusto (ráda) … pero yo no tengo ropa (ale já nemám žádné oblečení)" "co?" pousmála se nad mou hroznou španělštinou. "pero,ropa de vestir (oblečení/šaty)" "ou...aquí (tady)" a podal jsem jí katalog
šatů,které jenom čekají až si je oblékne. "oh...gracias!" "de nada (není zač)" zavřel jsem dveře,a chviličku jsem poslouchal. Zachvíli se začlo ozívat: "esplendor!! (nádhera) la belleze (krása) ..." pousmál jsem se,a šel jsem nachystat a zařídit věci na večer.
Tak .. auto je nachystané, rezervace taky, a teď ještě objednat Natali ty šaty. "Michael??" "ano?" "eres hermosa...por favoor!! (ty jsou krásné...prosím)" "em .. es-estas? (tyto?)" "sí .. sí! (ano...ano)" vypískla.
objednal jsem je, a čekali jsme než je přivedou. Seděl jsem na gauči,a četl jsem si Petra Pana,a Natali seděla u notebooku,a něco na to klepala. "Majkl? Ven aquí (Michaeli? Pojď sem)" prstetem ukázala na obrazovku … kde bylo napsané něco v překladači. Abych si to mohl přečíst, stálo tam: "Michaeli, chci ti z celého srdce poděkovat za to, že jsem tady mohla zůstat a že se o mě tak staráš. Jsem ti vděčná do konce života! Jen se bojím, že by mě mohl najít můj otec a znovu...(dal jsem jí ruku na rameno) pokud by se tak stalo, nemuselo by to dopadnout dobře. Je strašně agresivní, a až zjistí že bydlím u tebe, tak slavného a bohatého, bude ti vyhrožovat něčím, aby jsi mu dal peníze, ale já nechci aby se to stalo. A bojím se o tebe, že by se ti mohlo něco stát ...(a rozplakala se,protože si všimla že jsem to dočetl)" "nic se nestane" vzal jsem jí za ruku, a šli jsme ven, proty její šaty. "a neplakej, veř mi že to bude v pořádku" a dal jsem jí malinkou pusu na tváře ..

...Má tak něžné tváře, a tak krásně voní! V tu chvíi jsem měl takovou chuť, políbit ji na její rudé rty. Jen stěží jsem se ovládl. Nevím jestli byl dobrý nápad, jet sní na tu večeři. Stál jsem opřený o roh sedačky,a přemýšlel jsem...že bych se do ní zamiloval? A pokud ano, jak to má ona? ...nijak!
Ani mi nerozumí,tak ja by měmohla milovat. Je z jiného světa než já, ale... "Majkl? Buscar!" Otočil jsem se, a zatajil se mi dech. Měla na sobě krásné, černé čaty. Její kůže jí téměř splývala se šatama. Sukni měla pokrytou velkou, hedvábnou clonou. V pase, jí obepínal krásný ale malý pásek. Na hlavě měla velkou černou růži. Tak jak se to nosí ve španělsku.Koukal jsem na ni,a pořád jsem projížděl očima od dola a nahoru,a naopak. Nemohl jsem si pomoct, tak jí to sluší. Natali si toho zřejmě všimla, a tak se začala smát.
"ir?(jdeme?)" "em me visto sí? (já se obléknu ano?)" když jsem šel do svého pokoje, na schodech jsem se ještě otočil. Zkoumala své šaty,a točila se dokola. Byla tak krásná, když byla šťastná...

Když jsem se oblékal, z dola jsem uslyšel nějakou ránu. Myslel jsem si že to nic není,a tak jsem si toho nevšímal.Oblékl jsem se,a šel zpět dolů za Natali. "Natali? Můžeme jít" ...ale v obyváku nebyla. "Natali?! Kde jsi?" šel jsem se rychle podívat do kuchyně, ale tam taky nebyla. Vyběhl jsem ven, a díval se kolem. Ulevilo se mi. Stála na louce, a nechala se ovívat vánkem, který ji profoukával její tmavé vlasy. Ruce měla podél těla,a tento pocit si naplno vychutnávala. Zrovna zapadalo slunce, a jakmile se dotklo Nataliiné kůže … už jsem neviděl nic jiného, než ji a její krásu.
Červeno-žlutá obloha zářila přímo nad ní...stála tam, a ani jse nehýbala. Pomalu jsem šel za ní, nespouštějíc zní oči. Byl jsem už krok od ní. Chtěl jsem jí něco říct, ale na druhou stranu jsem nechtěl kazit tak kásnou chvilku. "Majkl?" "lo sentimos...já nechtěl (promiň)" Usmála se na mě, chytla mě za ruku aby jsme už šli,ale pak tu ruku spustila. Nastoupily jsme a jeli řidičovi jsem řekl, kam jedeme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 30. dubna 2011 v 10:13 | Reagovat

No Michael je jasnej!!! Je zamilovanej až po uši.. :-D Dokážu si ho představit, jak jí propaluje pohledem.. no ještě , aby něco špatně řekl, španělsky.. a vyznělo to dvosmyslně... :-D  :-D  :D No snad ten její otec nebude tropit potíže, to by Miki musel trénovat poněkud drsnější slova.. :-)

2 Laidy45 Laidy45 | 30. dubna 2011 v 14:08 | Reagovat

Je mi jasné,že zamilovaný muž a nebo žena nevidí a neslyší a jsou mimoňové :-D,ale ne každému to vydrží do konce života se stejnou partnerkou či partnerem.Takový rozchod zamilovaných lidí pak strašně moc bolí,a proto než učiní partneři závažné rozhodnutí měli by se velmi dobře poznat.Ještě takovou poznámku...zajímavé je,že někdo žije s někým  třeba 20 let a pak se nestačí divit,když zjistí,že partnera vlastně vůbec neznal a někdo někoho potká náhodně,zamiluje se na první pohled a zjistí,že si s tímto člověkem rozumí jako kdyby jej znal celý život :-)

3 Čokoládka Milka Čokoládka Milka | Web | 30. dubna 2011 v 16:22 | Reagovat

Krásny diel! Dokonalo napísané :) Michael je v tom až po uši... Trpí chorobou ktorá sa nazýva láska! Ideš na to rýchlo, to ti poviem :D Ale aj tak, krásny diel a tá španielčina to pekne dopĺňa. ;-)

4 michaeljacksonkop1 michaeljacksonkop1 | Web | 30. dubna 2011 v 16:51 | Reagovat

Jo..Michael má něco v očích..že by to byla láska

5 Laidy45 Laidy45 | 30. dubna 2011 v 17:22 | Reagovat

[4]:Ano,má ji tam a vždy ji tam měl pro všechny ty které měl rád a kterým pomáhal, dostatek.Z jeho očí se to dá vyčíst :-)

6 Jane Jackson Jane Jackson | Web | 30. dubna 2011 v 20:13 | Reagovat

jéé krásnej díl... páni doufám že ten její praštěnej otec jí nenajde.. muselo jí to slušet, když byl z ní Michael tak unesenej :-) opravdu krásnej díl, dokonale popsaný ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama