Říjen 2010

Ten předposledníí odstavec mi nesedí...

29. října 2010 v 9:10 | šajinka..♥ |  Michael Jackson...
Podľa "nových informácií" od bývalého bodyguarda Matta Fiddesa, ktorý bol aj Michaelov priateľ a spoločník počas Michaelových návštev v UK.

Tentoraz (po tvrdeniach, že on je biologickým otcom Princea Michaela II, pretože daroval Michaelovi svoje spermie na umelé oplodnenie náhradnej matky, ale nevie potvrdiť, či ich Michael "využil") tvrdí, že asi rok pred Michaelovou smrťou chcel on a Jermaine Jackson "uniesť Michaela" od doktorov a tých ľudí, ktorí boli okolo Michaela a zabezpečovali mu lieky.

Stretli sa a dohadovali plán ako by to urobili.

Museli sa pritom dostať cez tvz. ochrancov, ale keď sa zbavili jedného, prišiel druhý...

Fiddes tvrdí, že mal vždy obavy o Michaela pokiaľ išlo o závisloť na liekoch, ale nemohol urobiť takmer nič.

Údajne o tom hovoril aj s rodinou, ktorá bola znepokojená nad tým, ako Michael vyzeral pred aj počas príprav na koncerty.

Jermaine mu navrhol, že by Michaela uniesli a vzali k rodine, ktorá by sa oňho postarala.

Napriek tomu, podľa neho, Michael mal silnú ochranku, ktorá nepustila ani Randyho Jacksona do vily, v ktorej Michael býval, a údajne Michael nariadil, aby ochranka mala k dispozícii zbrane.

Fiddes ale tvrdí, že aj keď mal Michael mnoho doktorov a ľudí, ktorí mu zabezpečovali lieky, najväčšia zodpovednosť je na Michaelovi, on mal byť ten, kto nehľadal pomoc... a s nikým o tom nechcel hovoriť.

Tiež prezradil, že Michael stál za väčšinou mediálnych a bulvárnych správ o ňom, pretože ich sám vytvoril, lebo chcel urobiť zo svojho života najväčšiu šou na svete...

V súkromý bol ale obyčajný Michael, bez make-upu, s hrubým hlasom, ale na verejnosti to bol iný Michael Jackson - mediálny Jackson.
Preto napr. nosil aj masky na tváry, ktoré mali slúžil len na upútanie pozornosti médií, aby bol v novinách...


Podľa Fiddesa sa ale veci počas rokov dostali mimo kontroly Michaela, a keď počul o jeho smrti, myslel si, že ide o ďalšiu Michaelov mediálnu kamufláž alebo kampaň pre koncerty...

Uveril, až keď sa spojil s Markom Lesterom (tiež bývalý priateľ a darca spermií), ktorý mal s Michael bližší kontakt...

Fakt hodně hodně pochybuji že michael na sebe chtěl upozornit...:(((

Michael...ghost

29. října 2010 v 9:09 | šajinka..♥ |  MJ-videos
Já to prostě chci..:D

Michael vydělal za minulý rok tolik jako Lady Gaga, Beyonce a Madonna dohromady

27. října 2010 v 6:16 | šajinka..♥ |  Michael Jackson...
Tak to je síla...;)
Příjem Michaela Jacksona za minulý rok činil $275 miliónů. Informuje o tom časopis Forbes. Michael se stal také nejvíce vydělávající celebritou posrtně. Za poslední rok prodal více než všech dalších 9 mrtvých celebrit v TOP 10. Pro porovnání, Elvis vydělal posrtně do dnešního roku $60 miliónů.
tady jde vidět že Michael eště "žije"..:)))

Prince...tajné fotky....

27. října 2010 v 6:15 | šajinka..♥ |  MJ and family...
Nemohla bych mít tak hrozné spolužáky...to už se ani dětem nedá věřit??..:((
... spolužiaci zo školy sa stávajú papparazzmi...
Som zvedaví, kam to bude pokračovať...
Pozrite sa, čo vyfotila údajne jedna spolužiačka... Fotky paris....

Another part of me....live

25. října 2010 v 6:50 | šajinka..♥ |  MJ-videos
so sweet..jak so zapnul zips..no a ty pohyby..:)))))

Michael Vision..:)))

23. října 2010 v 11:57 | šajinka..♥ |  MJ-videos
Už se těším až to ude v mých ručkách...;)

Rozhovor s LMP...:)) 3 část...Konec

23. října 2010 v 10:41 | šajinka..♥
"S odstupem času vidím, že se o mě opravdu snažil a nikdy před tím mu o žádnou jidnou ženu tak nešlo. Ano, měli jsme špatné chvíle, hádali se třeba tři dny v kuse jen s přestávkou na spaní, ale musím říci, že obdivuju, že se fakt snažil. Tehdy jsem to neocenila dostatečně. Smutné je, že musel zemřít, abych si uvědomila, že mě opravdu miloval. Když jsme byli spolu, byli jsme opravdu zamilovaní. Ale pak přišli všichni ti doktoři a léky a já se rozhodla odejít, protože tím jsem si už prošla se svým otcem. Vyděsilo mě to. A pak jsem se k Michaelovi znovu a znovu vracela. Další 4 roky po našem rozvodu jsme byli spolu. Dávali se dohromady a rozcházeli se. A pak jsem se musela pohnout a odejít. Když jsem ho opustila, strašně jsem ho milovala. Ale musela jsem se postavit na nohy a myslela jsem, že půjde se mnou. Ale on nešel. Oba jsme byli tvrdohlaví."

"Poslední rozhovor, který jsem s ním měla, byl v roce 2005. Byl to velmi dlouhý rozhovor. Dala jsem v něm jasně najevo, že jsem se posunula a je mi to jedno. On to slyšel a cítil. A právě tento rozhovor si nejvíce vyčítám. On se snažil se přiblížit a zjišťoval, jak to vlastně se mnou je a já si držela chladný odstup. On reagoval velmi emocionálně a já chladně. Zeptal se mě, jestli ho stále miluju. Odpověděla jsem mu, že mi na tom už nezáleží. Michael začal plakat a snažil se zjistit, jak jsem se od něj mohla tak odtáhnout. A úplně na konci našeho rozhovoru mi řekl, že si myslí, že se ho někdo pokusí zabít. Kvůli jeho katalogu a jeho jmění. Řekl jména a dal najevo, že se bojí o život."

Lisa také řekla, že nikdy v životě neviděla žádné nevhodné chování vůči dětem.

"V rozhovorech, které jsem později viděla v televizi, jsem Michaela nepoznávala. Byl jasně ovlivněn nějakými léky, například v rozhovoru s Bashirem. Buď reagoval strašně rychle, nebo byl utlumený. To nebyl Michael, kterého jsem znala. Někdy se choval jako tvrdohlavý rebel, a možná proto řekl některé věci v rozhovoru s Bashirem, které řekl. A taky byl ten rozhovor docela zmanipulovaný."

Lisa mluvila o tom, že šla Michaelovi na soukromý pohřel a jako poslední stála u jeho rakve. "Dalších 6 měsíců jsem se z toho vzpamatovávala. Byla jsem poslední člověk u jeho rakve, stála jsem tam sama a nechtěla ho opustit. Chtěla jsem se mu omluvit, že jsem u něj nebyla. Mohla jsem nebo nemohla mu pomoci? Každopádně jsem litovala, že jsem nic neudělala. Myslím, že jeho rodina nebo přátelé se snažili. Ale on měl svůj svět a pouštěl si do něj jen lidi, kteří mu vyhovovali. Tenhle rozhovor je pro mě určitou formou terapie a už nikdy žádný podobný neposkytnu."Rozhovor s LMP...:)) 2 část...

23. října 2010 v 10:38 | šajinka..♥ |  Michael Jackson...
"Byl jako moje droga, s ním jsem se cítila dobře. Bylo to reálné a pravé. S ním jsem zažila ty nejlepší pocity, ale i ty nejhorší. Nyní o něm můžu mluvit s naprostým porozumněním. Takže když mluvím o nějakých věcech, úplně jim rozumím. Byla jsem na něj tak naštvaná, protože jsem cítila, že jsme měli takové spojení, a pak v určité chvíli se ode mě začal odtahovat. V určité chvíli našeho manželství se Michael rozhodl, že bude věřit jiným lidem, kteří ho jen využívali. Michael měl možnost vytvořit si svůj život podle svého scénáře. Obklopit se lidmi, kteří dělali co chtěl. A přesně tohle dělal můj otec. Michael nebyl zlý člověk, prostě takto fungoval. Já si to brala osobně. Měla jsem pocit, že mě může prostě vyměnit kdykoliv si zamane. To on ale nechtěl. Ale stejně jako u mého otce, když máte možnost být bohem ve svém vlastním světě a toto se spojí se závislotí, dostanete se do velkých problémů. A do dneška si říkám, proč jsem těmito zkušenostmi musela projít dvakrát. Nejdříve s mám otcem a pak s Michaelem. Měli stejný osud a stejně jsem je milovala. A nikdy jsem tomu úplně neporozumněla."

"Když jsem koukala na televizi po jeho smrti a viděla pořád dokola tu sanitku, vzpomínala jsem na to, jak se Michael bál, že skončí jako můj otec. Řekl mi, že skončí úplně stejně jako on. Nechápala jsem, o čem to mluví, ale nyní to dává smysl. Byla jsem tehdy tak naivní. Zamilovala jsem se do něj kvůli tomu, jaký byl. Byl neuvěřitelně úžasná dynamický osobnost. Měl v sobě něco tak opojného, že jsem byla úplně mimo. Když s vámi sdílel sám sebe a byl k vám otevřený, bylo to něco co se nedá s ničím srovnat. Byl pro mě jako droga. Chtěla jsem být pořád s ním, kolem něho. Cítila jsem se milována. Zamiloval se do mě a já do něj. Bylo to tak opravdové. Když mě požádal o ruku, byli jsme v knihovně. On vytáhl ten velký desetikarátový prsten a navlékl mi ho na prst. Myslím, že si přede mě i kleknul a vyslovil se. Tehdy jsem myslela, že to bude navždy."

Lisa mluvila i o davovém šílenství, které způsobovali, když se spolu někde objevili. "Naštěstí se to nedělo pořád. Spoustu času jsme spolu strávili v soukromí. Tehdy ale začala reklama jeho alba HIStory a s tím taky přišlo období jeho manipulace. Pro Michaela to bylo normální, ale já se spíše nechtěně účastila jeho promo akcí. Například ten slavný polibek na MTV. Nechtěla jsem to dělat, nebylo to mou přirozeností. Ale byla jsem jeho žena, rozumněla jsem tomu a bylo to mou povinností."

Lisa také promluvila o tom, že s ní chtěl Michael děti. "Cítila jsem dost velký tlak, abychom měli děti. Chtěla jsem se ale nejdřív cítit, že náš vztah vydrží. Nechtěla jsem skončil u soudu o opatrovnictví našich dětí." Krátce po rozvodu Michaela a Lisy se veřejnost dozvěděla, že Michaelova brzo budoucí druhá manželka Debbie Rowe s ním čeká dítě. Lisa k tomu říká: "Byla to svým způsobem pomsta mě, která s ním dítě neměla. A vím, že Debbie tu byla celou tu dobu a říkala mu, že s ním dítě chce. Říkal mi to celkem otevřeně. A dost jsme se i hádali. Prostě mi řekl, že pokud nechci dítě, bude ho mít s jinou. Proto jsem se cítila, že jsem postradatelná. Víte, nyní tomu rozumím, ale tehdy jsem byla opravdu zraněná a dělala věci, které ranily jeho. Víte, opustila jsem svého minulého manžela kvůli Michaelovi." Lisa si vzala Michaela 20 dní po rozvodu s bývalým manželem. "Když jsem byla s Michaelem, snažila jsem se vyrovnat s tím, že jsem opustila otce svých dětí. Tak jsem jela na dovolenou a můj exmanžel jel se mnou. To Michaela smozřejmě velmi nazlobilo. Pak zmizel na pár týdnů a já ho nemohla najít. Dělali jsme si naschvály. On dělal věci, které mě zranily, ale já je dělala také. Když se Michael cítil zranitelný, začal vás odstrkovat. Byla to automatická reakce."

Rozhovor s LMP...:)) 1 část...

23. října 2010 v 10:34 | šajinka..♥ |  Michael Jackson...
brečela jsem když jsem to četla..:(((

Mé přání...

21. října 2010 v 17:16 | šajinka..♥ |  Michael Jackson...
Kolikrát si přeju utéct ztohoto nespravedlivého
svět,utéct s tebou ruku v ruce...mít pokoj od všech
těch problému...a nachvilku žít v představě že všechny
tyto problémy se vypaří,že je to jen zlý sen,že všechny
pomluvy jakoby neexistovali..Ale bohužel je to jen
má nic neznamenající tužba.

Jak ráda bych byla vlnkou na moři,lístečkem
který lehce padá k zemi a nechává se unášet
jen tak...nevědíc kam...
Kam se poděl tvůj krásný,sladký,
sílu dodávající smích?...Kde je ten kluk
který chtěl žít věčně?...Tvůj tlukot srdce,
tvůj dech...?
Ten kluk který miloval děti,zachraňoval životy?
Moc mi chybí...

Mnoha lidem jsi ukázal jak žít.
Ty jsi pomohl světu jako nikdo jiný...

Ach Michaeli nikdy nenajdu dostatek slov,
abych ti poděkovala..a vzdala úctu...
Poděkovala za tvou krásnou hudbu...
...a za to že když slyším tvůj hlas,
mám pocit jako kdybys mi říkal:
neboj se...jsem tu stebou...
nikdy tě neopustím...milujitě...
Díky Majkle...

To je úchvatné...:)))

19. října 2010 v 7:50 | šajinka..♥ |  MJ-videos
Billie Jean
I´ll be there
Smooth Criminal


Lisa Marie v pořadu Oprah Winfrey

18. října 2010 v 10:44 | šajinka..♥ |  Michael Jackson...
Tak to chi vidět..:)))
Delší dobu se spekulovalo o tom, že Lisa Marie Presley, ex-manželka Michaela Jacksona, dala rozhovor slavné moderátorce Oprah Winfrey. Nyní je vše potvrzeno a rozhovor o vztahu Lisy a Michaela se odvysílá 21.10. Takéž matka Michaela Jacksona, Katherine, spolupracovala na projektu s Oprah, ale zatím se neví podrobnosti.


To je pro tebe Michaeli..:))

13. října 2010 v 6:11 | šajinka..♥ |  Michael Jackson...
Michael Jackson...
Pokud chceš vědět pravdu
musíš se na chvíli pozastavit,
a přemýšlet.
Je to pravda?
Byl by toho vůbec schopný?
NE!
Jsem ráda že jsem poznala osůbku,
která mi řekla co je a není
pravda..a za to ti děkuji Evi..:)

Nikdo nebyl jako ty Michaeli...
a už nikdy takový nebude..!
Ty jsi člověk který zachraňoval životy,
člověk který dával ten nejlepší příklad
malým dětem,školákům,dospělým a dokonce i starším lidem...
To co jsi za svůj život dokázal...
to žádná jiná hvězda nedokázala....!!

Ale přesto že každý ti záviděl že jsi tak slavný...
neměl ti vlastně nic závidět...kolikrát si se citil sám..
a neměl jsi nikoho komu by jsi řekl jak se cítíš...co tě trápí...
A když už jsi promluvil...lidi ztoho udělali PEKLO pro tebe..
výdělek pro sebe.
Proč tě nikdo nechápal..proč nikdo nechápal to že jsi odlišný...
proč si mysleli že ubližuješ dětem...vždyť ty by si pro ně dal i život...Miloval jsi je jak jen to bylo možné a oni zase milovali tebe...
Když jsi byl s dětmi byl jsi to ty MICHAEL JACKSON,
a né superhvězda kvůli čemu stebou zacházeli úplně jinak než s ostatními...!!
Proto jsi tak miloval děti chovali se k tobě normálně...
Vždy ti řekli co si myslí,co se jim nelíbí...nikdy jsi je nezklamal,
a oni nezklamali tebe.
Děti neumí lhát tak sis mohl být jistý že to co říkají je pravda...
Ty jsi jim mohl říct cokoliv a oni to nikomu neprozradily...mohli jít kdykoliv ven...
ty ne...
A to bylo tvé přání...Nic víc...toužil jsi poo úplně
normálních věcech..jako je jít do parku...na procházku...vylézt na strom....
To proto jsi vytvořil NEVERLAND...
ve svém světě jsi mohl jít kdykoliv ven..aniž by tě pronásledovali paparazi...
mohl sis najít své místečko..a zavrtat se tam třeba na celý den..

Chtěl jsi změnit svět k lepšímu...
neustále jsi zdůraznoval problémy...
hlad kvůli kterému umírá miliony dětí...
chtěl jsi jim pomoct...
Kdyby aspoň většina lidí byla jako ty...
Byl by jsi tu snámi..a se svou rodinou...

Když sleduji některé jiné celebrity...
je to něco tak odlišného...
vypadá to jako kdyby žili jen pro slávu
a peníze...pro nic jiného...
ALE ty..!!!
stačí tě chvilinku poslouchat...
ponořit se do tvých slov...
a hned vím že ty by jsi nikdy...nic šoatného neudělal...
Tvá nevinost...láska k dětem z tebe přímo září..na každém kroku...:)

Nad každým...pohybem co uděláš....
žasnu protože je to něco tak krásného...
je to jako kdybych přímo před sebou viděla tančit anděla...
jako v tom nejkráásnějším snu......
Nad každou tvou písničkou pláču...
chtěla bych být jako ty...
pomáhat dětem...
pomáhat slabším..

Každou křivku tvého těla znám...
každý detail tvého pohybu sleduji jako
pohyby anděla...
každý tvůj výkřik...v tvé písničce znám
každý tvlj výkřik...

Tvůj pláč a bolest v tvých kráně kaštanových očí..
je jako...úder do srdce...jako kdyby mi vráželi něco
přímo do srdce....
Miluji tě Michaeli...a VŽDY budu...!!!!!

Oprah...

13. října 2010 v 6:03 | šajinka..♥ |  Michael Jackson...
Na Twitteri písali krátko potom ako boli zverejnené informácie o rozhovore s Oprah aj Taj Jackson a Karen Faye.

Taj vysvetlil, že chcú, aby sa veci okolo Michaela vyjasnili, Taj podľa jeho tvrdení na Twitteri, hovoril s Katherine o rozhovore s Oprah predtým ako sa rozhodla, a že práve s ňou by sa mohli veci zlepšiť=názory na Michaela.
Podľa neho, tiež ho štve ako sa Oprah zachovala, ale je podľa neho dôležité, aby ľudia videli a vedeli, že veci sú inak, ako sa prezentovali.

Karen naopak tvrdí, že Oprah má svoju agendu, aby si zvýšila upadajúci záujem divákov, lebo ju prekonávajú už aj iné relácie.
Tvrdí, že pre Oprah je to len biznis, a nejde jej o Michaela a jeho rodinu, preto rozhovor Oprah s Katherine alebo Lisou Marie, ktorá ukázala rozvodový list s Michaelom, je jej posledná šanca na zaujatie divákov.

HIStory socha v Holandsku

13. října 2010 v 6:03 | šajinka..♥ |  MJ-picture
Já chci do holandska..:D:D
Už som vám prezentoval niekoľko podobných sôch vo svete (je ich 5 vystavených ako stále expozície), toto je aktuálna z Holandska, kde fanúšikovia stále prinášajú kvety alebo drobnosti, navyše, tieto sochy aj po rokoch (od roku 1997) sú neustálou atrakciou a teraz najmä dobrý reklamný artikel pre vlastníka.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ty jsi král mého srdce..:*

11. října 2010 v 6:39 | šajinka..♥ |  Michael Jackson...
Ty jsi člověk kterého obdivuji
každou sekundu svého života...
tvůj tanec,hlas,tvá láska k dětem..
tva nevinnost.
Tvůj pohled mě navždy zotročil
ty budeš navždy můj král...
Král mého srdce.
Tebe miluji..a navždy budu...
je jen jeden král a bůh a to jsi ty
Michael Jackson...♥♥

Úžasná fotka...;)

11. října 2010 v 6:26 | šajinka..♥ |  SEXY!! Michael...
sexySamo že koláž :D

Nové voskové figuríny..:))

7. října 2010 v 6:56 | šajinka..♥ |  MJ-picture
V holandskom Amsterdame múzea Madame Tussaud budú odhalené 3 nové figuríny Michaela zobrazujúce tri etapy jeho kariéry.
Odhalené budú 31.12.

Image and video hosting by TinyPic

Mesereau stále obhajuje Michaela...

7. října 2010 v 6:54 | šajinka..♥ |  Michael Jackson...
Proč mu tohle dělají..:(((  
Slavný právník Thomas Mesereau, který Michaelovi pomohl vyhrát soud v roce 2005, stále Michaela obhajuje v médiích. Podle Mesereau byl Michael zneužit a využit. V rozhovoru pro televizní stanici CNN Mesereau řekl: "Michael Jackson byl velmi hodný, intuitivní, jemný umělec, který opravdu věřil, že může změnit svět k lepšímu. Bohužel ho lidé jen využívali. Michael žil v izolaci, nedůvěře a osamělosti. Ta nejkrutější věc, kterou mu mohli udělat, je obrátit proti němu děti." O soudu v roce 2005 se 60letý právník vyjádřil, jako o naprosto vyhraném případu. "Už od začátku bylo jasné, že vyhrajeme. To média podávala zkreslený obrázek."

JOY - Teddy Riley feat. Michael Jackson

6. října 2010 v 15:07 | šajinka..♥ |  Michael Jackson...

Skladba, ktorú nahral Teddy Riley s Michaelom a skupinou Blackstreet v roku 1991, ale Blackstreet ju vydali na svojom albume v roku 1995.
Michael nahral vokály a napísal skladbu, pôvodne bola určená na album Dangerous.