Kéž by jse to tak stalo...:( :/

3. září 2010 v 12:45 | šajinka..♥ |  Michael Jackson...
Proč to nemůže být pravda..:(


Poté co Michael odešel, celý svět truchlil. Fanoušci stále nemohli zastavit slzy, vzpomínali a povídali si o něm, stále dokola poslouchali jeho písničky a jiné dostupné materiály.
Michael je andělem bez křídel a odešel do nebe z důvodu, že ho jeden zlý člověk zabil. Potkal tam několik svých známých, např. princeznu Dianu, svého oblíbeného Charlieho Chaplina a další. Ale od klidného odpočinku ho neustále rušil pláč a stesk jeho fanoušků, přátel a rodiny. I z nebe sledoval, co se na zemi děje. Byl překvapený z toho, kolik posmrtných cen dostal nejen za hudbu, ale i za charitu. Byl šťastný, že ho fanoušci neustále brání, co se týká různých napadení a pomluv na jeho osobu a přejí si, aby byly hrané jeho písničky jak v rádiu, tak v televizi. Byl i překvapený z toho, že jeho titul, který pro něj vymyslela Liz Taylorová "král popu", chtějí dát Robbiemu Williamsovi. Zároveň ho potěšilo, že se fanoušci za něj postavili a proti tomuto kroku napsali petici.
V nebi mezi přáteli se mu líbilo, byl tam klid, nikdo ho za nic neobviňoval, nic mu nevyčítal a mohl si tam bezstarostně žít. Jediné co ho vyrušovalo, byl neutěšitelný pláč jeho fanoušků. Dlouho odolával a stále jim byl na blízku, ale jejich stesk byl pro něj natolik zdrcující, že se jednou rozhodl pro zásadní krok. Jak všichni víme, byl věřící. Takže zašel za Bohem a říkal mu, že by se chtěl vrátit zpátky na zem. Bůh mu na to opáčil, zda si je vědom toho, že ho tam nečeká nic dobrého, ať si vzpomene, jak ho lidé osočovali, soudili z nesmyslných obvinění a přáli mu jen to nejhorší. Michael řekl Bohu, že si tohle všechno uvědomuje, ale bolest jeho fanoušků je natolik velká a jeho tolik bolí, že to vydrží a přesto se chce vrátit. Bůh mu řekl, že na toto rozhodnutí potřebuje čas, ať mu dá 1 nebo 2 dny času a pak mu řekne, jak se rozhodl.
Michael toto rozhodnutí, probíral i s ostatními svými přáteli a známými. Princezna Diana mu řekla, že i po její smrti bylo hodně lidí nešťastných. Bolelo ji, že opustila svoje syny, ale zároveň může být konečně šťastná s Dodim a to je k nezaplacení, takže by se vrátit zpátky už nechtěla. Michael chápal její důvody a řekl, že jí štěstí přeje, ale ona tu není sama.  Stále opakoval, že opustil svoji rodinu, své děti a své fanoušky, takže má více důvodů k návratu. Byl si i vědom toho, že je neustále obětí nějakých spekulací a obvinění, ale i tak se chce vrátit zpátky.
Bůh si ho po dvou dnech zavolal a řekl mu, že o jeho rozhodnutí dlouho přemýšlel. Není z toho moc nadšený, ale pokud je to opravdu jeho přání a dobře si ho rozmyslel, tak ho pustí zpět. Michael nadšeně souhlasil a moc Bohu za jeho velkorysost děkoval. Bůh se ještě Michaela zeptal, zda počítám s tím, že když se po 6 měsících od své smrti znovu objeví, tak to vyvolá spoustu otázek. Jak tedy hodlá na ně odpovědět. Michael Bohu odpověděl s tím, že si je vědom toho, že si bude mnoho lidí myslet, že to byl marketingový tah, aby mohl splatit dluhy, ale že má už připravenou verzi pro vysvětlení. Bůh se Michaela na tuto verzi zeptal. Michael odpověděl, že hodlá říct pravdu, že byl opravdu mrtvý, ale bolest, která byla jeho smrtí způsobená, ho přiměla k návratu. Bůh se Michaela zeptal, zda si myslí, že toto vysvětlení bude stačit a zda mu bude někdo věřit. Michael mu zcela klidně odpověděl, že i když veřejně říkal mnohem uvěřitelnější věci, tak mu stejně nikdo nevěřil, takže si z toho nedělá hlavu. Ví, že má na sobě nálepku člověka, který se chce zviditelnit a vydělat si. Bůh řekl: " Je vidět, že máš vše již promyšlené a jsi pevně rozhodnutý." Michael souhlasil a Bůh pokračoval: "Jediné co pro tebe můžu udělat, je popřát ti štěstí." Michael ještě Boha požádal o jednu laskavost, aby se před svým odchodem mohl rozloučit se svými přáteli, které zde potkal. Bůh jeho žádosti samozřejmě vyhověl.
Michael velice šťastný běžel za svými přáteli, aby jim sdělil tuto úžasnou novinu, že se vrací zpátky a uvidí své děti a potěší i své fanoušky. Jeho přátelé, ale jeho nadšení nesdíleli. Měli z tohoto rozhodnutí stejnou obavu jako Bůh, ale Michael je uklidňoval tím, že si je těchto nařčení vědom, ale jeho touha vidět děti a šťastné fanoušky je silnější. Jeho přátelé byli z tohoto rozhodnutí na rozpacích. Michael je tedy odkázal na video "Odpusť", které vytvořili jeho fanoušci. O tomto videu prohlásil, že nic emotivnějšího a silnějšího ještě neviděl. Ví, že se najdou lidé, kteří ho budou stále osočovat, dělat si z něj legraci a prostě ho nenávidět, ale láska tolika lidí, kteří ho milují, ho posiluje.
Je tedy připraven a odhodlán se vrátit zpět. Bůh i ostatní přátelé z nebe se s Michaelem přišli při jeho odchodu rozloučit. Všichni Michaelovi přáli štěstí a hodně sil, aby vše, co ho čeká, ustál. Michael se zpátky těšil, ale zároveň měl z toho všeho trochu obavu. Před Bohem a svými přáteli to, ale nechtěl dát najevo, protože věděl, že by ho od jeho rozhodnutí odrazovali. Při Michaelovo odchodu Bůh něco řekl, okolo Michaela se zablýskalo pár hvězdiček, zakroužil kolem něj mráček a on měl najednou takový zvláštní pocit. Když byl v nebi, tak se cítil lehký jako peříčko, nic ho netížilo, jeho tělo se vznášelo nad mraky. Po vyřčení tajemných slov, ale najednou ucítil takovou zvláštní tíhu. Po chvíli si uvědomil, že to jsou zpět všechny jeho problémy a trápení. Bylo to vlastně to, co cítil předtím, než odešel. Najednou mu už nebylo tak hezky jako předtím. Už se necítil tak šťastný a volný jako když byl v nebi. Pocítil dokonce i strach z toho co ho tady čeká. Pak si, ale uvědomil, že po dlouhé době uvidí své děti, tak starosti hodil za hlavu a šel domů.
Přišel před dům, kde byla jeho rodina a jeho děti. Chvíli se zastavil a dýchal z plných plic. Pak zazvonil a přišel mu otevřít jeden ze sluhů, který na něj nevěřícně koukal a pustil ho dál. Michael šel do domu a hned u dveří potkal svou matku a Jermaina. Oba byli ze setkání překvapeni, chvíli na něj nevěřícně koukali, ale když Michael řek: "Jsem to já". Objali ho a všichni štěstím plakali. Když se už dostatečně přivítali, tak se Michael hned zeptal, kde jsou jeho děti. Oba odpověděli, že mají zrovna školu, ale ať jde klidně za nimi, že to doženou. Michael celý natěšený šel za dětmi. Nejdříve je nenápadně pozoroval škvírkou ve dveřích. Díval se na ně a byl šťastný, že je konečně zase vidí. Pak se Paris otočila, uviděla ho a vykřikla "TATI!". Všechny se na Michaela vrhly a plakaly štěstím, že se táta vrátil. I přes všechno, co se Michaelovi v životě stalo, byl tohle jeden z nejšťastnějších okamžiků v jeho životě. Pak se celá rodina sešla při večeři a všichni se Michaela ptali na různé věci, ale nejvíce je zajímala jedna věc, jak se chce znovu objevit na veřejnosti. Michael chvíli přemýšlel a nakonec řekl: "Nejspíš požádám Jermaina, aby uspořádal tiskovou konferenci, a pak se na ní objevím." Všichni se mu to snažili vymluvit, ale Michael byl pevně rozhodnutý. Jermain tedy svolal tiskovou konferenci s názvem "Anděl se vrátil!", kde oznámil fanouškům a celé veřejnosti, že má pro ně překvapení. "Asi to bude pro vás neuvěřitelné, ale je to pravda, náš anděl se vrátil." Po těchto slovech vyšel Michael, všem se zatajil dech a po tvářích se jim začaly kutálet slzy velké jako hrachy. Nebyly to slzy smutku jako do té doby, ale slzy štěstí. Po několika minutách ticha a neuvěřitelného štěstí, všichni začali volat: "Ať žije král!" Všichni byli velice šťastní i Michael, který po všech scénářích, které si představoval, toto ani zdaleka nečekal. Nakonec nemusel nikomu nic vysvětlovat, jen prohlásil: "Všechny vás miluji a slíbené koncerty se samozřejmě konat budou." Fanoušci po této úžasné události mu davově odpověděli: "Není to nutné, hlavně už nás nikdy neopouštěj."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 >°AnicQa°< >°AnicQa°< | Web | 4. září 2010 v 18:54 | Reagovat

:-(  :-( já ho chci zpět :-( aby vymýšlel zase jeho parádní songy :-(

2 MiSha MiSha | Web | 4. září 2010 v 22:14 | Reagovat

ahojky začalo sa 2. kolo SONB, tak zháňaj hlásky

3 MiSha MiSha | Web | 5. září 2010 v 17:17 | Reagovat

ja som v tercii a ty?
vlastne, prečo sa pýtaš?ja neviem či sme sb..asi nie 8-O

4 MiSha MiSha | Web | 6. září 2010 v 14:35 | Reagovat

nie, tercia je na 8-rocnom gymply..čiže na základke by som bola siedmačka...
ty chceš spriateliť??

5 MiSha MiSha | Web | 6. září 2010 v 14:36 | Reagovat

[4]: vieš, lebo som to nepochopila

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama