Tak závidím..:)

13. srpna 2010 v 18:07 | šajinka..♥
Poznámka BabyLove:
Během každého koncertu turné History byla jedna dívka vybrána z publika a měla dovoleno obejmout Michaela během písně You are not alone. Tyto dívky se dnes nazývají YANA dívky. Tenhle dopis jsem přeložila, protože na mě velmi zapůsobil a vyjadřuje jediné. Když si něco opravdu přejeme, splní se to. Opravdu tomu věřím.

Ahoj,
jmenuju se Loretta a je mi 24 let. Miluji Michaela - muže, umělce, mýtus ... od roku 1983. Pamatuji si, když jsem poprvé slyšela v rádiu Billie Jean, zatímco moje matka řídila auto. Cítila jsem se úplně zhypnotizovaná jeho hudbou.

Nemůžu spočítat kolikrát jsem kvůli Michaela skákala radostí nebo seděla a brečela, zatímco jsem se dívala na televizi. Jeho velké hnědé oči na mě nějak promlouvaly, spojovaly mě s ním. Vy, kdo tohle čtete, mi asi rozumíte. Sdílela jsem jeho triumfy a zklamání, byl (a vždy bude) v mém životě důležitý. Když jsem se cítila špatně, dokázal mě přesvědčit, že nejsem sama ... což je docela ironické, jak poznáte dál ...

Poprvé jsem viděla Michaela na letišti v Sydney, v roce 1987. Na takový chaos jsem nebyla připravená, ale snažila jsem se jen zahlédnout svého anděla na chviličku kouskem oka. Viděla jsem ho i na pódiu, ale ve svých 14 letech jsem byla příliš mladá, abych se dostala blíže k němu. Byla jsem ohromena dívkou, kterou Michael obejmul, zatímco zpíval píseň She´s out of my life. 21. října 1987 jsem přísahala, že příště, až uvidím Michaela živě, budu já ta vyvolená, kdo si s ním zatancuje.

Turné Dangerous bylo v roce 1993 zrušeno, ale já jsem pořád doufala. Jako většina z vás jsem trpěla posměšky od lidí, kteří se mi smáli za mou lásku k Michaelovi, protože oni nikdy nevěděli, jak krásně se můžou cítit, když sdílejí jeho talent.

V roce 1995 jsem byla na dovolené v USA a udělala si výlet k Neverlandu. Na cestě tam jsem slyšela v rádiu premiéru písně Scream. Nevím, jestli byl Michael toho dne doma, chtěla jsem jen vidět Neverland a byla jsem hrdá, že vidím tohle místo, kterému Michael říká domov.

3. october 1996 byly lístky na turné History v prodeji. Kempovala jsem několik dní před prodejem a nakonec jsem byla úplně nadšená, protože moje místa byla v druhé řadě. Vlastně jsem si v tom obchodě klekla na kolena a brečela. Věděla jsem, že to je ta nejlepší pozice opustit brány a nechat osud, aby splnil můj sen.

Další měsíc jsem jen plánovala. Měla jsem jet s rodiči na Fiji, ale odřekla jsem to. Moje matka byla zklamaná, ale jako vždycky mě pochopila. Fiji tu pro mě bude vždycky, ale Michael Jackson? To byla moje šance! Rozhodla jsem se, že si vezmu bílé oblečení, aby mě lépe rozpoznali ve tmě a abych si zlepšila šance být vybraná. Pak jsem se rozhodla, že budu nosit bílé oblečení pořád, kdyby mě Michael třeba někde jen zahlédl a pamatoval si mě, možná, jen možná by mě vybral... Udělala jsem si vlasy, nehty, dokonce jsem šla i do solária, abych vypadala v těch bílých šatech rozdílně!

Políbila jsem svou rodinu na rozloučenou ten den, kdy přijel. Byli smutní a jí se cítila divně také, protože jsem věděla, že mě čeká něco velkého, co změní můj život a oni tam nebudou, aby to viděli.

Před hotelem jsem řekla "miluji tě" mnohokrát a měla jsem štěstí, že jsem mohla podržet jeho ruku, podívat se mu do očí a dostat podpis. Věděla jsem, že zrušení mých prázdnin bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem kdy udělala. Další den jsem strávila před hotelem a on se ani neukázal ani v okně. Potkala jsem mnoho úžasných lidí, mnoho z nich se stalo mými přátely. Byla jsem tam od 8 ráno do 3 v noci. Další den byl den show. Najedla jsem se skvělého indiánského jídla a připravovala jsem se na odpoledne. Byla jsem tak vzrušená! Prostě jsem věřila, že tahle noc bude MOJE noc. Jeli jsme na stadión a poslouchali v autě Michaela. Mávali jsme otevřenými okny na každého, kdo se za námi otočil.

Když jsem viděla mé místo, začala jsem brečet. Prostě jsem se cítila zvláštně, jako kdyby to všechno nebylo v mé moci a spoléhala jsem na osud. Jeden člen ochranky mi přinesl vodu a řekl, ať se uklidním. Bál se, že bych to nezvládla přes celou show. Rychle jsem mu řekla "Pomož mi přes bariéry, když si mě Michael vybere k tanci". Zasmál se a odpověděl, že mi jistě pomůže, pokud se tohle stane, ale že bych raději měla vidět realitu. Řekl, abych se sama nesnažila přelézt bariéry. Asi si myslel, že se pokusím o něco stupidního. Po téměř 9 letech čekání na tenhle den jsem měla vidět tu nejlepší show mého života z nejlepšího místa!

První písničky byly divoké. Křičela jsem, skákala - byla jsem ráda, že jsem neomdlela! Když jsem uslyšela první tóny You are not alone, začalo mě nesmírně bolet břicho. Moje sestřenice Chantal mě chytla za ruku a zakřičela "Jsi to ty! Jsi to ty!" Řekla jsem jí, aby byla ticho, aby je třeba neodradila!

Náhle jsem ucítila na své tváři světlo. Otočila jsem se a viděla, jak mě nějaký kameraman natáčí. Nějaký muž mi ukazoval, abych přišla k bariérám. Utíkala jsem. Řekl: "Pojď a setkej se s Michaelem!" Dokážete si představit moji reakci? Ani si nepamatuji, jak jsem se dostala přes bariéry, nejspíš jsem měla křídla a letěla! Vedli mě kolem pódia na Michaelovu stranu a ten chlápek mi křičel do ucha "Můžeš být šílená, divoká, nedrž se zpátky! To je tvá jediná šance být na pódiu s Michaelem Jacksonem!" Jako kdybych to potřebovala slyšet!

Jako závodní kůň jsem čekala, než mě vypustí na pódium. Skoro jsem se v té chvíli zbláznila. Pořád se mě ptali, jestli jsem v pořádku a opakovali mi, abych dýchala. Byla jsem absolutně vzrušená. Michael se usmál, když dozpíval první verš, protože uviděl můj výraz ve tváři a myslím, že věděl, že tentokrát tam má opravdovou fanynku.

Jak začal druhý verš, pustili mě a já utíkala po schodech. Když jsem stála před ním, Michael se zastavil a ukázal na podlahu. Jako kdyby chtěl říci "pojď sem!" Nemohla jsem se pohnout. Bylo tak těžké přijmout fakt, že teď opravdu obejmu Michaela. Ale bylo to OK! On chtěl abych to udělala! Wayne a Yannick mě nezastavili .... stála jsem tam a pomalu rozevírala svou náruč. Najednou mě někdo zezadu strčil, dívky musí být asi často paralyzovány vzrušením. Nebála jsem se, ani jsem nebyla nervózní, jen jsem si chtěla zapamatovat každou sekundu. Potřebovala jsem jen popostrčit. Pak jsem utíkala a padla Michaelovi do náruče.

Tenhle okamžik jsem si představovala celých 9 let. Přemýšlela jsem, jak bude Michael vypadat, co bude mít na sobě, co bude zpívat, co se stane ... ale nikdy jsem nepřemýšlela o tom, jak bude vonět. Zasáhne tě to asi metr před ním.... silná, sladká, mužská vůně. Pro ty, kdo si myslí, že je Michael slabý a křehký, není! Je silný! Objevila jsem, že Michaelovo objetí bylo teplé a úplně stejné jako to moje. NAŠE TĚLA SE SETKALY. Úplně jsem se v jeho objetí ztratila.

Další týden v Melbourne jsem měla šanci znovu ho obejmout a říci sbohem, ale kontakt našich těl už nebyl tak intenzivní a silný.

Cítila jsem se hrdá, že můžu vstoupit do jeho prostoru. Další věc, kterou jsem neočekávala, bylo, že celé pódium je klimatizované, takže tam byla zima. Moje vlasy vlály jako v nějakém snu.
Zašeptala jsem "miluju tě Michaeli, děkuju!" do jeho ucha snad stokrát a dotýkala jsem se jeho ucha svými rty! Cítila jsem intimnost, lásku a respekt. Zezačátku jsem byla trochu moc intenzivní a shodila mu mikrofon. Jednu ruku položil na můj krk a druhou si mě přitáhl k sobě. Nabídl mi ten stejný komfort, který jsem u něj cítila tak dlouho. Byl teplý a jemný. Opravdový gentleman!

Zavřela jsem oči a hned si pomyslela ne! Otevři oči! Dívej se a pamatuj si každičký okamžik! Dívala jsem se za Michaela na zadní zpěváky. Smáli se a ukazovali na mě.

Jak víme, Michael je perfektní tanečník. Tancoval se mnou a nějak zázračně se nám to dařilo. Mnoho lidí za mnou potom přišlo a říkalo, že to muselo být připravené, že jsem musela být část show. To je opravdový kompliment. Ale Michaelovi se daří udělat to tak lehce... Když jsem se pak dívala na kazetu, byla jsem překvapená, že si dokonce i zpívám! Asi mi to šlo, protože předtím jsem tuto píseň zpívala mnohokrát. V tu chvíli jsem si to ale neuvědomovala. Byla jsem v tranzu.

Michael mě otočil a pak přede mnou padnul na kolena. Michael Jackson přede mnou klečel! Teď jsem byla opravdu úplně mimo. Natáhla jsem k němu instinktivně ruce a celý dav začal křičet. Do té doby jsem si ani neuvědomila, že tam všichni ti lidé byli. Teď jsem ale cítila jejich lásku a podporu ... pro Michaela to musí být skvělé, cítí to pokaždé, když přijde na pódium. Má sestřenka mi později řekla, že ten muž, kterého jsem žádala o pomoc při přelézání bariéry, plakal. Přála jsem si, aby každý, kdo mě znal, mohl vidět mou nejšťastnější hodinu.

Nemohla jsem si pomoct, ale musela jsem se ho dotýkat. Přejížděla jsem rukama po jeho pažích a dotýkala se jeho dlaní. Věděla jsem, že to je ten okamžik, kdy Michael obvykle kývne na Wayna, aby dívku odvedl. Byla jsem šťastná, když jsem ho viděla ukázat Waynovi gesto "nech ji zůstat". Vzala jsem to jako svou šanci a padla před ním na kolena. Obejmula jsem jeho nohy. Celý dav zakřičel překvapením, ale já si jich nevšímala, byla jsem v nebi.

V tom momentu jsem byla ztracená. Hladila jsem jeho nohy a divila se, jak jsou svalnaté. Třikrát jsem políbila jeho pravdou nohu. Chci, aby bylo jasné, že jsem se Michaela NEDOTKLA nijak neslušně. Mnoho toho bylo řečeno potom, ale já vím, že Michael ví, že jsem plně respektovala jeho tělo. Nikdy bych ho nevystavila něčemu, při čem se by se cítil nepohodlně. Je mi líto lidí, kteří mi závidí. Zároveň jsem věděla, že opravdoví fanoušci se mnou sdílí radost a pláčou se mnou. Každý, kdo miluje Michaela, si zaslouží být s ním, ale vždy to záleží na osudu. Není to soutěž, všichni Michaela milujeme tak moc, jak každý z nás může.

Michael mě začal hladit po vlasech a po zádech, zatímco jsem u něj klečela. Nikdy nezapomenu jeho něhu. Trošku se ode mě odtáhl a podíval se za mě. Věděla jsem, že přichází Wayne. Michael mě naposledy obejmul a políbil na tvář. Tenhle polibek jsem mu stokrát vrátila. Pak zašeptal "miluju tě" do mého ucha. Odpověděla jsem "taky tě miluju, děkuju". To už jsem cítila Wayna, jak mě odtahuje pryč. Naposledy jsem se za Michaelem natáhla, když zpíval "...though we're far apart, you're always in my heart".

Wayne mi nijak neublížil, ale držel mě dostatečně pevně, abych se mu nemohla vysmeknout. To bych ani neudělala. Věděla jsem, že Michaelova show musí pokračovat. V zákulisí mi položil pár otázek Michaelův tým. Chtěla bych tu nahrávku vidět. Možná se objeví na nějakém dokumentárním filmu History. Kdo ví?

Když jsem jela zpátky do hotelu, slyšela jsem, že si Michael vzal Debbie přímo po moji show. Byla jsem šťastná a doufala, že Michael najde lásku u někoho, kdo ho zná. Zaslouží si být šťastný ve všech směrech.

Někdy, když myslím na svůj zážitek, říkám si "oh ano, já jsem ta YANA" a další den si na to ani nevzpomenu, vůbec na to nemyslím a najednou ke mě ten pocit zcela nečekaně přijde a je mnohem silnější. Mám v očích slzy a obcházím kolem s tím největším úsměvem. Jsem si jistá, že lidi, kteří mě vidí, si myslí, že jsem blázen.

Děkuji Michaeli, tohle byl ten čas mého života. Řekl jsi, že si jsi jistý, že se ještě jednou uvidíme. Nemůžu se dočkat!
Loretta.


u tohohle sem brečela..ta holka je ten nej..ne..nejtstnější člověk..na místě..naprosto tu dívku chápu..představit si že na místě bych byla já...je...NEUVĚŘITELNÝ...jenom pomyšlení že jeho voňavé..pevné...krásné tělo bych mohla obejmout...jeee tak kráásná...:) a můj sen který se mi nikdy nesplní..:(...ale vždy na něj budu myslet...a poslouchat jeho písně..;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama